6 pilířů šťastného šestinedělí
Lucie Ambrožová

Připravila jsem pro Vás ebook zdarma

6 pilířů šťastného šestinedělí

Příprava, na to co příjde po porodu.

Čekáte své první, druhé nebo třetí miminko? Chcete podpořit svoji kamarádku, sestru, snachu či klientku? Chcete pochopit základní principy období, které přijde těsně po porodu?

Při porodu se rodí dítě, ale v šestinedělí jeho matka. Tradiční kultury moc dobře pamatují na to, že oněch 40 dní po porodu je výjimečné období v životě ženy.  Je skvělé, že stinné stránky šestinedělí přestávají být tabu. Dalším krokem ale je vzít ho za správný konec a pečovat o novorozenou matku.

Protože péče o ženu je klíčem ke štěstí celé rodiny

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o ebooku říkají čtenáři?

Co jim četba knihy přinesla ...

Jakožto maminka dvou dětí a v očekávání třetího jsem si před přečtením tohoto eBooku říkala, že pro mne asi už nebude takovým přínosem, jako kdybych čekala své první dítko. Nicméně po jeho přečtení jsem byla nadšená. Velmi mne zaujal pojem "novorozená maminka", na kterou je celý eBook zaměřen. Takže napotřetí si zkusím vzít rady paní Lucie k srdci a užít si své třetí šestinedělí. Doporučuji ho přečíst každé nastávající mamince a určitě i nastávajícím tatínkům, protože díky němu se na nové období života můžou připravit a zmírnit tak stres, strach a obavy.
Marie Horákovámaminka na rodičovské dovolené
Informace, které jsem našel v e-book mi pomohly najít svoji roli v prvních týdnech života naší holčičky. Vyjasnil jsem si, jak mohu svoji ženu co nejlépe podpořit, a naše děťátko mělo co nejlepší start do života.
Honza Č.obchodní zástupce
Ať už čekáte miminko nebo ne, ebook 6 pilířů šťastného šestinedělí od Lucie Ambrožové vás může hluboce inspirovat a naladit na období po porodu. Velmi pravdivě poukazuje na úskalí tohoto období a přináší zcela praktické informace a návody. Mezi řádky je cítit hluboká zkušenost autorky. www.nataniela.cz
Nataniela UmayDětská zdravotní sestra

Pracovní sešit

Příprava poporodního plánu

Tento pracovní sešit je výlučně součástí placené online konzultace předporodní připravy na šestinedělí nebo bonusem v Mateřském online kruhu pro šťastné (nejen) šestinedělí.

V současné chvíli je pracovní sešit dostupný pouze va výše uvedených kombinacích.

Všechna energie, kterou věnujete manažerské přípravě na šestinedělí před tím než se miminko narodí, se Vaší nové rodině mnohonásobně vrátí.
V ideálním případě připravíte svůj poporodní tým, který bude samostatně fungovat jako namazané švýcarské hodinky a novorozená maminka se bude moci plně soustředit na svůj hlavní úkol: Zamilovat se do svého dítěte, vyživovat ho a přijmout ho za součást svého nového života. 

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.