Mateřský online kruh 

pro

      šťastné (nejen) šestinedělí

Vzájemná péče a kontakt ženského společenství je magická

Každý měsíc 90min sdílecí online kruh, 2-3 vstupy s reakcemi na Vaše šestinedělní otázky (FB stream, video, recepty, návody apod. + uzavřená moderovaná FB skupina.

 • Blíží se to Vaše první, druhé, třetí ... šestinedělí a máte obavu z toho, že v tom budete tak trochu sama?
  Díky společné FB skupině a tomu, že se s těmi málo ženami v kruhu budete pravidelně potkávat, získáte kromě mé profesionální podpory poporodní duly i nové kontakty a třeba i přátelství žen, které právě procházejí podobnou životní fází.
 • Zjistila jste, že jste těhotná, tak tak jste se zorientovala ohledně porodu, ale zjistila jste, že o šestinedělí a péči o sebe a dítě po porodu vlastně nic nevíte. A do nedávna jste nad tím ještě ani nepřemýšlela?
  V současné společnosti je velmi časté, že první miminko se kterým jsme v úzkém kontaktu je až to naše. To je ale velmi nelehká situace. Díky kontaktu se ženami ve skupině, které jsou v různých fázích přípravy nebo vlastního šestinedělí či raného mateřství můžete nasávat příběhy, radosti, starosti a rozšiřovat si představu o tom, jak to vlastně po narození miminka může vypadat.
 • Jste spíš přátelská a společenská, než knihomol nebo se bojíte toho, že se ztratíte v nekonečných internetových diskusích na mateřská témata?
  Už jste zkusila si najít odpověď některé šestinedělní otázky - nosit či nenosit miminko? V čem a jak? dudlík ano či ne? kojit na požádání a jak vůbec na to, aby to fungovalo? Jak pečovat o sebe a své bříško po porodu? ... jsou toho mraky a kvanta a člověk se v tom snadno utopí. V mateřském kruhu si tyto otázky můžeme probrat 'na online živo' a já je ráda zpracuji do samostatného tématického vstupu, tak abych Vás podpořila v nacházení svých vlastních odpovědí na tyto a další otázky.
 • Bydlíte v oblasti, kde nemáte přístup k šestinedělní podpoře, nebo se necítíte na přijímání návštěv fyzicky u sebe doma.
  Online kromě síly internetového připojení prakticky nezná hranic a nemusí narušovat Váš fyzický prostor, pokud je to něco, co by Vás v šestinedělí či jiné životní fázi rušilo. Můžete také využít VIP balíčku s osobními online konzultacemi 1 na 1, abyste mohly využít podpory v průběhu celého šestinedělí ať se nacházíte v kterémkoliv koutě naší země, nebo světa.

Jsem žena, manželka, poporodní dula a mám 2 dcery. Plachtím na moři, létám na paraglidu, ale tu nejdivočejší jízdu si užívám právě jako matka. Trvalo mi dlouho, než jsem připustila, že pečovat o sebe a nechat o sebe pečovat je klíčem ke štěstí každé mámy.

 • Jsem certifikovaná poporodní dula České asociace dul
 • Jsem Newborn mothers postpartum professional
  (australská škola pro poporodní duly Julie Jones)
 • Jsme specialistka na zpracování placenty Nazep
 • Praktikuji péči o ženské bříško nejen po porodu podle ekvádorské porodní báby Rocío Alarcón

Šestinedělí je krásné, ale náročné období života.

Pokud věnujeme čas přípravě na něj můžeme se vyhnout některým kritickým momentům, bolestem či problémům způsobeným často nepřiměřeným přetížením novorozené matky.

Odborná literatura uvádí, že až 80% žen se po porodu setká s nějakou formou psychických problémů (od poporodního blues po poporodní depresi). Velkou roli při jejich vzniku hraje přetížení matky, změna jejího sociálního statusu a bagatelizování drobných i větších náznaků, že se něco děje.

Vzájemná ženská podpora výrazně snižuje pravděpodobnost těchto komplikací. Navíc získáte i pracovní sešit a zpracováním jednotlivých bodů si získáte představu, co Vás v šestinedělí čeká, zmapujete si svou podpůrnou síť a vzájemně si posdílíme tipy jak si svůj šestinedělní život, co nejvíce usnadnit

Je pravděpodobné, že ušetříte peníze za terapie a odborníky, protože při dobré přípravě se pravděpodobnost výskytu vážných problémů významně snižuje.

Ze zkušeností kolegyň laktačních poradkyň se ukazuje, že mnoho jejich návštěv v domácnostech nevyžaduje příliš technických zásahů a řešení velkých laktačních problémů. Mnohdy ženy hlavně potřebují ujistit, že si vedou dobře, a že to co cítí je v pořádku. Stejně tak potřebují podpořit v tom, aby byly v co největším kontaktu se smým miminkem. Toho docílí tím, že aktivizují své okolí a zbaví se nároků, které jsou na ně v daném období nepřiměřeně vysoké.

Při online mateřských kruzích Vás podpořím v hledání konkrétních způsobů, jak se přetížení co nejvíce vyhnout.

Co členstvím v online mateřském kruhu získáte ...

mmmmm

Až 3 x 90 minut společného online prostoru s ostatními ženami v mé podpoře.

Každý ze 3 měsíců se sejdeme ve FB skupinové video místnosti nebo pomocí google meet a budeme se věnovat vašim otázkám, přípravám, radostem či starostem a podpořím vás na Vaší cestě ke šťastnému šestinedělí.

Minimálně 6 tématických vstupů na 'přání' na probíraná témata.

2-3 x měsíčně Vám v závislosti na probíraných tématech vytvořím FB live nebo natočím video nebo sepíšu návod, nasdílím recepty či další zdroje. Skupina se každý měsíc lehce promění, jak bude přibývat šestinedělek a Vaše témata jsou pro mě přednější než nějaký předem připravený obsah.

mmmmm

Podporu v malé, uzavřené FB skupině s přítelkyněmi na mateřské cestě.

FB skupina je prostor pro kontinuální vzájemnou podporu. Nejpozději po prvním společném online setkání se budete znát, budete si moci vzájemně fandit, ptát se, sdílet postupy či rady. Já budu minimálně 2x denně reagovat na Vaše příspěvky.

Velmi dobře si pamatuji na svá těhotenství a nejistoty ohledně šestinedělí.

Když jsem čekala 1. dceru, tak nám jeden kamarád povídal, ať se nebojíme, že děti jsou nerozbitné a omyvatelné! Tento trochu nejapný žertík mi přinesl velkou úlevu, narozdíl od kvanta rodičovských knížek, které jsem tehdy četla.

Jako by osobní kontakt s reálným člověkem a ujištění od někoho, kdo to období prožil, mělo mnohem větší efekt.Podpoře rodin připravujících se na období po porodu, nebo právě prožívajících své šestinedělí věnuji poslední roky svého života.

Už teď jste báječní rodiče!

Podpořím Vás v tom, abyste získali rodičovské sebevědomí a věřili jste ve své přirozené kompetence.

Odpovědi v reálném čase!

Díky konzultaci si ušetříte množství času při vyhledávání mnoha různých zdrojů nejen online. Tuto práci jsem za Vás již udělala a ráda se s Vámi o informace podělím.

Jsem TU pro Vás!

Online konzultace funguje bez ohledu na naši geografickou vzdálenost. I v rámci Prahy si díky ní můžete ušetřit cestování do veřejné kavárny. Konzultace proběhne v klidu Vašeho domova.

1200 CZK

Toto je cena za 3 x 90 min online kruhu, 6-9 tématických vstupů a podporu ve FB skupině v termínu 15. 6. - 15. 9.

Můžete si objednat i jen 1. měsíc na zkoušku za 500 CZK

Čtyři a půl hodiny mého a vzájemného času jenom samy pro sebe

Třikrát se vzájemně potkáme, já Vám podržím bezpečný prostor, budeme si naslouchat, budeme posilovat Vaše mateřské sebevědomí a podpoříme se v hledání těch vašich pravých odpovědí na náročné i radostné pateřské situace.

Víc jak 90 dní vzájemné podpory a až 9 tématických vstupů na přání

Ihned po zaplacení kurzu Vám do emailové schránky přistane pracovní sešit, který je plný různých otázek, úkolu, seznamů a tabulek. Jejich účelem je pomoci Vám zmapovat si vlastní situaci a možnosti. S těmito podklady pak konzultace bude maximálně efektivní a přizpůsobená Vašim individuálním podmínkám.

Péči poporodní duly ve společném kruhu s Vašimi životními zkušenostmi

Od roku 2016 se zabývám poporodní péčí o ženy. V průběhu té doby jsem získala teoretivké znalosti i praktické zkušenosti a stále se účím. Každá s Vás, které se do připojíte přinášíte svůj životní příběh a jedinečnou osobnost. To, co do mateřského kruhu přinesete se Vám znásobené vrátí.

Pokud by se ukázalo, že po zaslání bonusu (pracovního sešitu) a před uskutečněním prvního online společného setkání, nejste spokojeni s mými službami nebo z jakéhokoliv důvodu již nemáte zájem pokračovat ve svém členství, můžete do 30ti dnů uplatnit garanci vrácení peněz!

... Jako odměnu za důvěru a za to, že jste dočetli až sem, získáte s objednávkou online konzultace ještě ...

Sadu šablon na sestavení vlastního poporodního plánu týden po týdnu.

Součástí je i pár dalších užitečných šablon jako překvapení.

Pracovní sešit  - příprava na poporodního plánu.

Mnoho žen si ho pochvaluje.

... co si o produktu myslí ostatní? ...

S Lucií jsme před porodem šestinedělí konzultovaly a velmi mi pomohla v několika jasně formulovaných otázkách (např. jak mám zajištěné jídlo a kdo mi bude vařit). Také mě v mnoha ohledech vrátila na zem – před porodem všechno vypadá růžově a se třetím dítětem jsem měla pocit, že to všechno "nějak" zvládneme, ale díky Lucii jsem si uvědomila, že šestinedělí je opravdu hodně důležité a že je to vlastně jedno z mála životních období, kdy můžete být v takovém chráněném a všemi uznávaném klidu. Z tohoto jsem pak v šestinedělí hodně čerpala a nedělala nic, co by nebylo nezbytně nutné pro mě a miminko. Díky této přípravě a realistickým očekáváním bylo nakonec naše šestinedělí tím nejlepším šestinedělím, které jsem zažila... a samozřejmě i díky Luciině návštěvě po návratu z porodnice. Myslím si, že v dnešní době je příprava na šestinedělí zvlášť důležitá, byť (z mé zkušenosti) mnoho žen i mužů důležitost šestinedělí nijak nezpochybňuje, nicméně jsou to ale často samy novopečené matky, které při svém aktivním životě mají pocit, že i to šestinedělí zvládnou v plném nasazení. To byl můj případ u obou starších dětí a ano, zvládneme to, ale v klidu to jde mnohem lépe a příjemněji.
Kristýna S.maminka 3 dcer
Konzultace s Lucií upřímně doporučuji. Mě osobně velmi pomohlo mít spřízněnou ženu. Někoho z venku, kdo mě vyslechne, nehodnotí a kdo mě pochopí. Myslím, že mít po ruce někoho se smyslem pro organizaci je k nezaplacení. Ačkoliv i ja, přestože jsem poporodní dula, jsem se zdráhala si o takovou pomoc říct. Proto je určitě fajn si par věcí v hlavě srovnat už v čase před porodem. Protože až se roztočí kolotoč radostí a starostí okolo miminka, člověk si ušetří tápání a zbytečné nepříjemnosti.
Eva Potempovápoporodní dula, FB Pomoc po porodu

... a já si myslím, že štěstí přeje připraveným!

Pojďme tedy společně něco pro to Vaše šťastné šestinedělí udělat ...